Szkolny tydzień bezpieczeństwa

Szkolny tydzień bezpieczeństwa

W ramach Szkolnego Tygodnia Bezpieczeństwa w poniedziałek 22 czerwca odbył się wykład poświęcony tematyce bezpieczeństwa. Podczas spotkania uczniowie mieli okazję porozmawiać o tym, jak dbać o swoje bezpieczeństwo – zarówno w codziennym życiu, jak i w świecie internetu, relacjach z innymi oraz sytuacjach wymagających odpowiedzialnych decyzji.

Dziękujemy za wartościowe spotkanie, cenne wskazówki i przypomnienie, że bezpieczeństwo zaczyna się od świadomości, wzajemnego szacunku i troski o siebie oraz innych.