Rozdanie nagród za szkolne konkursy

Rozdanie nagród za szkolne konkursy

22 czerwca odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom szkolnych konkursów dla uczniów klas 1–3: „Szlachetne zdrowie”, konkursu recytatorskiego, czytelniczego oraz konkursu kaligraficznego „O Pióro Dyrektora”.

Wielu uczniów zostało nagrodzonych za swoje zaangażowanie, talent i ciężką pracę. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy osiągniętych sukcesów i życzymy dalszego rozwijania swoich pasji.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, a już dziś zapraszamy uczniów klas 1–3 do udziału w kolejnej edycji konkursów w przyszłym roku szkolnym!