Loading...
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

W piątek 21-go czerwca 2024 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Tradycyjnie rozpoczęliśmy mszą świętą w naszej szkolnej kaplicy. Następnie przeszliśmy do Sali gimnastycznej, gdzie odbyła się część oficjalna.

Nastąpiło pożegnanie tegorocznych ósmoklasistów wraz z rozdaniem im świadectw po raz ostatni w murach naszej szkoły. Trzecioklasiści uczcili zakończenie pierwszego etapu edukacji otrzymując z rąk Siostry Dyrektor gratulacje oraz pamiątkowe medale.

Ponadto, Uczniowie ze średnią powyżej 5,50 oraz wzorowym zachowaniem otrzymali Nagrody Dyrektora. Również Uczniowie rzetelnie pracujący cały rok szkolny w naszym szkolnym sklepiku zostali docenieni.

Na koniec w podziękowaniu za 10 lat pracy w naszej szkole Siostra Dyrektor Alicja Antosik otrzymała prezent od całej społeczności szkolnej, Uczniów, Nauczycieli oraz Rodziców.

« z 2 »