Loading...
Biegi przełajowe 2024

Biegi przełajowe 2024

W ciągu kończącego się roku szkolnego nasi uczniowie rywalizowali w ramach powiatowych Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych. Uczestniczyliśmy we wszystkich czterech edycjach w wyścigu na 1300 m oraz 1000 m rozgrywanego na Górnej Równi Krupowej. Najlepszy w klasyfikacji generalnej z naszej szkoły zaprezentował się Józef Górniak zajmując wysokie 5 miejsce. Regularnie punktowali dla naszej szkoły : Michał Bereta – Jankowski, Julian Dzierzęcki, Antek Górniak, Nina Mróz, Wiktoria Bajer, Kuba Bartczak, Hanna Bargiel oraz Kalina Jakubiak. Debiutowała Zosia Bereta – Jankowska i również nie zawiodła na tle starszych koleżanek. Gratulujemy wszystkich zawodnikom i zawodniczkom udziału i reprezentowania naszej szkoły!