Bezpieczeństwo w wakacje

Bezpieczeństwo w wakacje

W ostatni czwartek roku szkolnego w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielem Policji poświęcone bezpieczeństwu podczas zbliżających się wakacji. Uczniowie mieli okazję przypomnieć sobie najważniejsze zasady dotyczące bezpiecznego wypoczynku – nad wodą, w górach, podczas podróży, jazdy na rowerze oraz korzystania z internetu.

Podczas spotkania poruszono również temat odpowiedzialnych zachowań i unikania sytuacji mogących stanowić zagrożenie. Dziękujemy za cenne wskazówki oraz wartościową lekcję, która z pewnością pomoże naszym uczniom spędzić wakacje bezpiecznie i odpowiedzialnie.