
Zakończenie roku szkolnego 2025/2026
W piątek, 26 czerwca, uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026. Był to wyjątkowy moment pełen wzruszeń, podsumowań i radości z osiągniętych sukcesów.
Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody dla uczniów, którzy mogą pochwalić się imponującą, 100% frekwencją, a także Nagrody Dyrektora dla najlepszych uczniów za ich ciężką pracę, zaangażowanie i osiągnięcia. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym!
Szczególnym i niezwykle wzruszającym momentem było pożegnanie uczniów klasy 8, którzy zakończyli ważny etap swojej edukacyjnej drogi i rozpoczynają nowy rozdział. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzone lata, życzymy odwagi w realizowaniu marzeń oraz wielu sukcesów w nowych szkołach.
Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom życzymy bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych chwil wakacji! ️

