Loading...
Międzynarodowy Dzień Języków

Międzynarodowy Dzień Języków

Tradycją w naszej szkole jest, że dzień 26 września obchodzimy w sposób wyjątkowy, ponieważ jest to Międzynarodowy Dzień Języków Obcych. W naszej szkole nauka języków obcych jest niezwykle ważna, a to święto jest zawsze dobrą okazją, by przypomnieć, jak ważna jest umiejętność porozumiewania się z ludźmi, którzy mieszkają w innych częściach naszego globu.
Dzięki znajomości języków obcych mamy lepszy dostęp do wiedzy oraz większe możliwości poznawania nowych ludzi i zawierania przyjaźni. Nawet odległe zakątki świata mogą stać się nam bliższe, a zupełnie odmienne kultury – bardziej zrozumiałe.

Święto to obchodzimy corocznie, ale nasi Uczniowie nie przestają nas zaskakiwać. Tak też stało się i w tym roku – piękne stroje, dekoracje, plakaty i poczęstunek, tego wszystkiego mogliśmy doświadczyć w naszych salach lekcyjnych. Brawo dla wszystkich zaangażowanych.

« z 2 »