Loading...
Kalendarze adwentowe

Kalendarze adwentowe

Tradycyjnie pod koniec listopada odbyła się w naszej szkole wystawa kalendarzy adwentowych wykonanych przez wszystkich uczniów z klas 4-8 uczących się języka niemieckiego, bo to właśnie z Niemiec wywodzi się zwyczaj odliczania dni do świąt z kalendarzem adwentowym. Choć na rynku znajdziemy dziś tysiące przeróżnych kalendarzy, to jednak taki spersonalizowany, zrobiony przez koleżankę czy kolegę i podarowany bliskiej osobie cieszy najbardziej.  

Również tradycją stało się, że nasi uczniowie przekazują kalendarze dla Podopiecznych Zakopiańskiego Ośrodka dla Osób z Niepełnosprawnością Umysłową Koło. W tym roku 19 uczniów naszej szkoły wykonało kalendarze specjalnie dla Darii, Dawida, Szymona, Viktorii, Grzegorza, Tomasza, Kacpra M, Patryka, Danyil’a, Ivana, Adeliny, Dominika, Wiktora, Macieja, Piotra, Martyny, Natalii, Kacpra K oraz Kamila. Mamy nadzieję, że kalendarze spodobają się naszym rówieśnikom i osłodzą im czas oczekiwania na Gwiazdkę.