Loading...
Kiermasz Wielkanocny 2021

Kiermasz Wielkanocny 2021

Zwyczajowo nasza szkoła z okazji świąt organizuje kiermasze – w zeszłym roku tradycja ta została przerwana z powodu pandemii. Z inicjatywy Siostry Dyrektor Alicji Antosik, z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, udało się wznowić tę szkolną działalność.

W niedzielę 14.03.2021 r. przy Sanktuarium Najświętszej Rodziny w reżimie sanitarnym odbył się szkolny Kiermasz Wielkanocny.

W czasie kiermaszu sprzedawane były prace wykonane przez Uczniów naszej szkoły podczas zajęć manualnych. Palmy Wielkanocne zostały zrobione przez Nauczycielki naszej szkoły podczas warsztatów prowadzonych przez Siostrę Dyrektor oraz Panią Renatę Jóźwiak.

Wszystkim, którzy kupili nasze prace serdecznie dziękujemy! Istnieje jeszcze możliwość zakupienia ozdób Wielkanocnych oraz kartek z życzeniami przy wejściu do szkoły. ZAPRASZAMY ?