Wyniki konkursów

Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie biorą udział w konkursach. Klasa II wzięła udział aż w 11 różnych konkursach (szkolnych, gminnych, powiatowych i ogólnopolskich, a nawet międzynarodowym). W niektórych z nich uczniowie uzyskali wyróżnienia, jak i nagrody.
Ostatnio uzyskane nagrody to:
I miejsce dla Wojciecha Wyszyńskiego w konkursie plastycznym ,,Wszyscy Razem 2019″
I miejsce dla Karoliny Bystrzyckiej w konkursie plastycznym TPN ,,Zwierzęta z Tatr”.
III miejsce dla Jana Górniaka i Julii Topy w konkursie plastycznym TPN ,,Zwierzęta z Tatr”. W tym konkursie wyróżnienie otrzymała również Gabriela Szeliga.
Nagrodę (II miejsce) w Ogólnopolskim XII Konkursie Nauk Przyrodniczych ,,Świetlik” otrzymała Maja Kulig, a wyróżnienia Gabriela Szeliga i Przemysław Szeliga.
W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur wyróżnienia uzyskali Maja Kulig i Jakub Bartczak.

Laureatem w Międzynarodowym konkursie historyczno-plastycznym ,,Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii” został Jan Górniak wykonując pracę plastyczną upamiętniającą postać gen. bryg. Stanisława Skalskiego.
W Wojewódzkim Konkursie na Dziecięcy Plakat Festiwalowy 51 MFFZG 2019 nagrodzeni zostali: Maja Kulig, Emilia Zielińska i Gabriela Szeliga.

W klasie III wielkie gratulacje dla Adama Słodyczki, który otrzymał wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” i dla Andrzeja Michalskiego, za zajęcie 7 miejsce w kraju, w Ogólnopolskiej Olimpiadzie „Olimpusek” sesja wiosenna z języka angielskiego.
Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy, a pozostałym uczniom, którym nie udało uzyskać się żadnej nagrody – życzymy powodzenia w roku szkolnym 2019/2020 !!!