Festyn szkolny – “Bawimy się z mamą i tatą”

W sobotę 25.05.2019 odbył się festyn szkolny pt. „Bawimy się z mamą i tatą”. Dzień ten był pełen atrakcji. Na wszystkich czekały ciekawe stanowiska m.in. malowania twarzy, zaplatania warkoczyków, loteria fantowa, wata cukrowa, popcorn, grill z ciepłymi przekąskami.

Festyn rozpoczął się od występów uczniów naszej szkoły, którzy przygotowali piosenki dla swoich rodziców i własnoręcznie wykonane upominki. Odbył się też pokaz taneczny dzieci, które uczęszczają w naszej szkole, na zajęcia z tańca towarzyskiego. Rozdano również nagrody z konkursów, które odbywały się na terenie naszej szkoły. Tradycyjnie nie mogło zabraknąć licytacji bardzo cennych nagród i zawodów sportowych, w których bardzo chętnie uczestniczyli rodzice wraz ze swoimi dziećmi. O oprawę muzyczną zadbał Pan wodzirej, któremu bardzo serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za wspólną zabawę.