Jasełka i wigilie klasowe

W piątek 21.12.2018 przeżyliśmy wyjątkowy dzień w szkole, tuż przed przerwą świąteczną. Wspólne spotkanie rozpoczęło się od modlitwy w szkolnej kaplicy. Po raz pierwszy zaśpiewaliśmy wspólnie kolędę. Następnie na sali gimnastycznej obejrzeliśmy Jasełka, które wprowadziły nas w świąteczny klimat. Uczniów do występu przygotowali Pani Elżbieta Majerczyk, Pani Renata Medes- Moszczyńska i ks. Mariusz Grzechynka. Bardzo dziękujemy ks. proboszczowi Bogusławowi Filipiakowi za swoją obecność. Na zakończenie tej części spotkania Pani Elżbieta Majerczyk i Siostra Dyrektor Alicja Antosik- wręczyły uczniom nagrody za adwentowe kalendarze.

Nadszedł również długo oczekiwany moment, gdy uczniowie wraz z wychowawcami, wzięli udział w klasowych wigiliach, podczas których śpiewano wspólnie kolędy, składano życzenia i próbowano pysznych potraw, przygotowanych przez niezawodnych rodziców.

Najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, aby przyjście na świat Chrystusa przyniosło ze sobą radość, pokój, nadzieję i miłość.