Festyn rodzinny

W sobotę 9 czerwca odbył się, na szkolnym boisku festyn rodzinny.

Był to dzień pełen radości i zabawy. Były występy artystyczne poszczególnych klas, pokaz tańca wykonany przez grupę uczniów, którzy uczęszczają na zajęcia dodatkowe z tańca towarzyskiego oraz występy indywidualne. Dodatkową atrakcję stanowiły konkurencje sportowe, w których brały udział całe rodziny, a także malowanie twarzy. Dużym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa, podczas której dzieci mogły otrzymać wyjątkowe fanty. By nikt nie był głodny, można było zjeść kiełbasę, chleb ze smalcem i ogórkiem, i wiele innych pyszności przygotowanych przez rodziców.

Na festynie rozdano również nagrody uczniom za konkurs z j. angielskiego, a na koniec zostały wręczone nagrody za sportowe konkurencje rodzinne. Nie zabrakło również muzyki na żywo w wykonaniu Pana Bystrzyckiego z kapelą, dzięki której wszyscy znakomicie się bawili.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością podczas festynu rodzinnego, wszystkim sponsorom, darczyńcom, rodzicom bez których nie udałoby się nam zorganizować tak miłego i rodzinnego popołudnia na terenie naszej szkoły.